Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Звільнився заступник директора департаменту Харківської міськради

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Роман Сидоренко подав декларацію перед звільненням.

Заступник директора департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради Роман Сидоренко звільнився.

Відповідну декларацію перед звільненням Сидоренко опублікував у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Зазначимо, на сайті Харківської міської ради заступниками директора департаменту будівництва та дорожнього господарства вказані Антон Стрельцов та Сергій Дорошенко. Сидоренка серед заступників немає.

Декларація Сидоренка перед звільненням охоплює період з 1 січня до 8 листопада 2021 року. За цей час у департаменті будівництва Сидоренка заробив 526 684 гривень. Також у декларації зазначено 346 086 гривень пенсії.

Із заощаджень у декларації вказано 50 000 доларів готівкою та 193 071 гривень — на банківському рахунку. Торік дружина Сидоренка купила Audi A5 2013 року випуску за 515 000 гривень. Ексзаступник директора департаменту міськради має Mercedes-Benz GL 450 4MATIC 2015 року випуску, куплений у 2019 році за 336 050 гривень.

З нерухомості у декларації зазначено чотири земельні ділянки у Харківському та Балаклійському районах та квартиру у Харкові.

Як писав KHARKIV Today, навесні 2021 року департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради очолив  Віталій Бура, який раніше обіймав посаду директора комунального підприємства з ремонту та будівництва автодоріг Харкова "Доррембуд". До нього директором цього департаменту був Володимир Чумаков.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.