Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 червня, 2020 - 15:09

У МОЗ розповіли, хто повинен купувати антисептики в дитсадки

Батьки не зобов'язані витрачати гроші на маски і санітайзери.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов роз'яснив, як дотримуватися рекомендацій МОЗ у дитсадках.

За його словами, масками, засобами дезінфекції та безконтактними термометрами дитячі сади повинні забезпечити їх адміністрації і заявив, що батьки не зобов'язані здавати гроші на ці речі.

"Що стосується закупівлі антисептиків, масок і інших речей, які використовуються в дитячих садках в зв'язку з рекомендаціями МОЗ і в зв'язку з існуючими карантинними обмеженнями — це повинна робити виключно адміністрація цього закладу, власники цього закладу", — сказав Степанов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назад, до садочку: дітей в рази менше, тільки в трьох районах закупили сучасні термометри

У Харкові дитячі садки відновили роботу 1 червня. При цьому через карантин правила прийому дітей помінялися. З груп прибрали м'які іграшки, настільні ігри, махрові рушники замінили паперовими. Діти сплять на відстані один від одного, під час прийому їжі сидять по двоє, а не по четверо, як раніше. Батькам заборонений вхід на територію дошкільних закладів. Вихователі зустрічають малюків біля воріт, вимірюють їм температуру і обробляють руки дезінфікуючим розчином.

KHARKIV Today писав, що в деяких дитсадках перед відкриттям батьків просили принести антисептики і купити безконтактні термометри.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.