Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 березня, 2020 - 13:45

У Харкові на самоізоляцію пішли 22 людини

Харьков на карантине. Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Поки в області жодного підтвердженого випадку коронавірусу.

У Харкові поки немає жодного підтвердженого випадку коронавірусу.

Сьогодні в Харківській міськраді відбулася нарада з головними лікарями лікарень. За словами лікарів, поки ситуація спокійна. Про кількість ліжкомісць, нестачі апаратів ШВЛ ніхто не говорив. Лікарі звітували про дезінфектанти, "вузькі" місця обходили стороною. Директор департаменту охорони здоров'я назвав кількість людей, які знаходяться на самоізоляції.

"На сьогоднішній день за даними на ранок в Україні ситуація наступна  — 16 випадків, два смертельних. У Харкові поки жодного випадку не було, 22 людини на самоізоляції, 18 зверталися в поліклініку для консультацій. У Харкові не зафіксовано така ситуація, підозрілі особи перебувають на самоізоляції. Кожен день у нас надходять в лікувальні установи приблизно 20-22 людини з бронхопневмонією. Тести є в обласній дитячій і дорослій лікарнях", — сказав Сороколат.

Скільки експрес-тестів витрачено, чиновник не відповів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Допоможіть купити апарат ШВЛ": харківський лікар просить допомоги у бізнесу

Присутній на засіданні мер Геннадій Кернес не став жартувати на тему коронавірусу, як на сесії 18 березня. Він без кпини говорив про те, що відбувається в Італії.

"Ви бачите, які великі втрати в Італії, там по 500 чоловік помирає за добу, але ми такого допустити не можемо",— сказав Кернес.

Через 40 хвилин міський голова поїхав на друге засідання штабу із недопущення поширення коронавірусу в Харкові, який очолює Олександр Ярославський. Сьогодні на ньому збираються бізнесмени області.

Нагадаємо, на сьогоднішній день в Україні зареєстровано 16 випадків коронавірусуа. Новий китайський вірус підтвердили у 10 жителів Чернівецької області (один випадок летальний), одного — Житомирської (летальний випадок), двох — Київської, одного — Донецької та ще двох жителів Києва.

Як писав KHARKIV Today, сьогодні в Харкові нараховується 163 апарати ШВЛ. Кернес заявив, що місто виділило ще 12,5 мільйона гривень на закупівлю п'яти нових швейцарських апаратів. Крім того, бізнесмен Ярославський з Джеком Ма закупили тест-системи для України. За словами харківського міського голови, в Харківську область їх передадуть в ці вихідні в кількості 200 000 штук.

Нагадаємо, 16 березня на засіданні Комісії з надзвичайних ситуацій у Харківській міськраді  прийняли рішення про виділення 20,5 мільйона гривень на закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.