Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

25 жовтня, 2020 - 15:06

У Харкові на одній з виборчих дільниць дефіцит масок

Виборцю, який прийшов на дільницю без маски, заборонили її взяти зі столу із засобами індивідуального захисту.

Харків'янин без маски постояв в щільній черзі, взяв бюлетені і проголосував.

Як виявилося, в Харкові на одну з виборчих дільниць пускали без масок, навіть не робили зауваження. Більше того, відмовили в спробі взяти маску зі столу із засобами індивідуального захисту. Мотивували це тим, що всі маски для членів виборчої комісії, а не для харків'ян.

Йдеться про ділянку 631385 на Холодній горі. Кореспондент KHARKIV Today зауважив, що один з виборців прийшов на дільницю без маски. Він попросив його не фотографувати, але погодився поспілкуватися. Як виявилося, хлопець так поспішав проголосувати, що забув її вдома разом з ручкою. З'ясувалося, що зайшовши на дільницю, Владиславу, саме так звуть молодого чоловіка, не дозволили взяти маску зі столу, на якому лежали засоби індивідуального захисту і антисептик, сказали: "Це для комісії", а ось температуру виміряли.

выборы 2020, местные выборы

"Вперше довелося так довго чекати, щоб проголосувати. Ніхто не робив мені зауваження, що я прийшов без маски. Близько семи хвилин шукали мою адресу. Ручку я взяв на столі у членів виборчої комісії, щоб залишити підписи на бланках. Сказали, що в кабінках ручки є. Вони висіли там на мотузках",  — розповів Владислав.

Варто відзначити, що кореспондент KHARKIV Today більше не бачив людей без маски на виборчій дільниці, втім як і кабінок для голосування виборців з температурою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місцеві вибори 2020 на Харківщині (онлайн)

Заступник голови виборчої комісії 631385 Оксана Куценко розповіла, що виборчий процес на дільниці проходить спокійно. З голосуванням всі справляються з першого разу — нових бюлетенів не просили.

выборы, местные выборы 2020

"Але, на жаль, у нас мало людей в комісії, не всі члени присутні, двоє людей хворіють, поміняти неможливо, черга є. Троє людей поїхали до тих, хто голосує за місцем проживання, у них довідки є, їх у нас 19 чоловік, з такою маленькою урною. Нас тут дев'ять. За списком 14, у нас реально присутніх людей 12, ми почали засідання комісії у складі 12 осіб, кворум є", — повідомила Куценко.

За інформацією заступника голови дільничної виборчої комісії на 13:00 на дільниці проголосували 285 чоловік, всього мають право голосувати тут 2390 виборців.

На вулиці біля виборчої дільниці самотньо стояла урна для опитування президента. Ажіотажу там не спостерігалося.

выборы, опрос президента

Раніше KHARKIV Today писав, що на дільницях в Харківській області обіцяють резервні маски для виборців, так на 1664 дільниці припадає майже півмільйона резервних масок.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.