Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 жовтня, 2020 - 08:54

У Харкові будуть міняти гидоти на солодощі

На Хеллоуїн харків'ян запрошують на шоу з зомбі і вовкулаками.

На Фестивалі гігантських китайських ліхтарів в Літопарку з'являться костюмовані персонажі.

В ніч з 31 жовтня на 1 листопада на Фестивалі в центрі Харкова пройде Хеллоуїн шоу. Гості Літопарку зможуть побачити липку павутину, кривавих зомбі, вовкулаків та шоу з елементами акробатики.

Тим, хто прийде на Фестиваль гігантських китайських ліхтарів в костюмах і масках, організатори обіцяють безкоштовний вхід. Для інших знижка на вхід знизиться наполовину. Дітям біля входу дадуть солодкі подарунки, їм потрібно вимовити пароль: "Солодощі чи гидота".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Театри Харкова просять дозволити їм працювати в "червоній зоні"

На Хеллоуїн шоу будуть не тільки костюмовані персонажі, а й більше 25 фотозон, а також близько 300 світлових інсталяцій ручної роботи, деякі з них — більше трьох метрів заввишки. Центральними фігурами ночі стануть: теракотова армія і Велика китайська стіна, Сичуанська опера, китайський зоопарк, жителі підводного світу, панди і фламінго, персонажі стародавніх китайських казок і легенд та багато іншого.

На території Літопарку діють карантинні обмеження. Відвідувачів пускають на територію тільки в масках, кількість людей, які одночасно перебувають у парку, контролюють.

Літопарк розташований по вулиці Сумській, 81, він працює з 17:00 до 22:00. Вхід — 100 гривень для дорослих і 50 гривень — для дітей.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.