Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 липня, 2020 - 14:51

У Харківській області відмовляються демонтувати меморіальні дошки маршалу Жукову

Фото: Зеркало недели
Активісти обіцяють самостійно демонтувати меморіальні дошки, якщо це не зробить міська влада Ізюма.

Активісти звернулися до Інституту національної пам'яті, щоб той "мотивував" Ізюмську міськраду.

Ізюмська міська рада відмовляється демонтувати меморіальні дошки маршалу Жукову. Про це KHARKIV Today повідомив лідер організації "Декомунізація. Україна" Вадим Поздняков.

"Ми зв'язувалися з Ізюмською міськрадою щодо цих двох дошок і ще кількох об'єктів. І якщо з тими об'єктами ми все вирішили, то щодо дошок ми отримали відмову. Ми потім звернулися до Інституту національної пам'яті, який дав їм роз'яснення. Ізюмська міськрада чомусь вважає, що пан маршал Жуков не потрапляє під дію закону, і ми попросили профільну інституцію трохи це роз'яснити", — розповів активіст.

Інститут національної пам'яті після звернення активістів рекомендував Ізюмській міськраді демонтувати вищезгадані об'єкти.

Поздняков зазначив, що якщо міськрада не прислухається до рекомендації, то демонтаж буде організований самими активістами.

"Не можу вам точно сказати, коли це станеться, але після Дня Незалежності цих дошок точно не буде", — зазначив Поздняков.

KHAKIV Today спробував з'ясувати позицію Ізюмської міськради з цього питання, однак в приймальні відповіли, що ніхто не зможе прокоментувати цю ситуацію.

Нагадаємо, в Харкові міськрада відмовилася виконувати закон про декомунізацію.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.