Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 листопада, 2020 - 09:46

У Харківській області стало в два рази менше порушників "карантину вихідного дня"

Иллюстрация: Сергей Козлов / KHARKIV Today 
За вихідні перевіряльники виявили менше 200 об'єктів, що працювали.

Минулої суботи та неділі співробітники Держспоживслужби перевірили менше об'єктів, ніж в "карантин вихідного дня" тижнем раніше.

В суботу, 21 листопада, перевірки пройшли на 2202 об'єктах, працювали 169 з них. У неділю, 22 листопада, перевіряльники відвідали 1885  об'єктів, 56 порушували "карантин вихідного дня". Про це повідомили в Держспоживслужбі в Харківській області.

"За результатами проведених перевірок фахівцями Головного управління Держспоживслужби в Харківській області була проведена роз'яснювальна робота. За всіма виявленими випадками порушень карантинних заходів будуть проінформовані органи місцевої влади", — уточнили вони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителя Харківської області оштрафували за прогулянку без маски на дитячому майданчику

Більшу частину перевірок провели в Харкові і виявили в місті більше порушників. У суботу співробітники Держспоживслужби перевірили 1476 об'єктів і виявили 128 об'єктів, які працювали. У неділю перевіряльники відвідали 1145 об'єктів, 23 з них порушували "карантин вихідного дня".

Нагадаємо, 14 і 15 листопада в Харківській області виявили більше 400 порушників "карантину вихідного дня", тоді перевірили більше п'яти тисяч об'єктів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.