Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 травня, 2020 - 08:59

У Кернеса знайшли причину спалаху захворюваності коронавірусом

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Збільшення кількості заражених фіксують після свят.

Спалахи захворювання були зафіксовані після Вербної неділі та Великодня.

Збільшення кількості хворих коронавірусом зафіксували в Харкові після великодніх свят. Про це 13 травня заявила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан під час засідання постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міськради.

"12 квітня — у нас нуль захворювань, але це була Вербна неділя. Давайте порахуємо після цього інкубаційний період — 14 днів. 26 квітня — пік захворювань. По місту — 30 хворих, по області — 49. Ось вам результати, коли люди вийшли без масок, вели дітей до церкви, діяли на свій розсуд. Потім було святкування Великодня, і після 14 днів — знову пік отримання позитивних результатів. Далі були травневі свята, і за станом на сьогодні ми маємо 49 позитивних результатів по області та 33 по місту, в порівнянні із вчорашнім днем — 22 випадки", — зазначила чиновниця, пославшись на діаграму з щодобовими показниками кількості хворих COVID-19.

За її словами, послаблення карантинних обмежень було прийнято, щоб дати людям можливість вийти на роботу, однак це не означає, що тепер можна зняти маски і нехтувати санітарними правилами.

"Вихід на роботу не знімає карантину і обов'язку перебувати на відстані один від одного. Може збиратися разом сім'я, члени якої спілкуються щодня, але не більше. Треба виїжджати на природу, треба шукати можливість гуляти з дітьми, але відстань між людьми повинна бути  якомога більша", — підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.

KHARKIV Today раніше писав про те, що за останню добу в області було зафіксовано 49 нових випадків зараження коронавірусом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.