Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

01 жовтня, 2020 - 09:08

У Кернеса витратять на месенджер для мешканців багатоповерхівок майже 900 тисяч гривень

Меню застосунка включатиме в себе чат будинку, опитування, заявки, дані будинку, дані мешканців, оголошення, ініціативи та номери екстрених телефонів.

Застосунок має спростити спілкування між мешканцями багатоквартирних будинків.

Департамент житлового господарства Харківської міськради планує витратити 860 тисяч гривень на створення програмного забезпечення "ОСББ (мобільний додаток і web-версія)". Відповідний тендер з'явився на Prozorro в середу, 30 вересня.

У тендерній документації сказано, що метою проекту є вирішення проблеми спілкування співвласників багатоквартирних будинків щодо питань ЖКГ шляхом автоматизованого створення чатів в кожному багатоквартирному будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будівництво місця в харківському паркінгу обійшлося дорожче, ніж в міжнародних аеропортах

Він повинен спростити механізми визначення точки зору мешканців будинків з тих чи інших питань, подачі заявок, управління багатоквартирним будинком. Проект повинен буде побудувати єдину електронну систему взаємовідносин мешканців багатоквартирних будинків з їх керівниками, з підприємствами, які надають будинкам послуги.

Меню застосунка буде включати в себе чат будинку, опитування, заявки, дані будинки, дані мешканців, оголошення, ініціативи та номери екстрених телефонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кернеса витратять на прибирання вулиць від снігу, бруду і сміття 40 мільйонів гривень​​​​​​​

Початок аукціону заплановано на 19 жовтня, а сама послуга повинна бути надана до 31 грудня 2020 року.

Раніше місто майже за ту ж суму — за 868 522 гривень — придбало 200 люків оглядових колодязів. За 824 363 гривні комунальники провели капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів за адресою вулиця Клочківська, 336А. За 846 640 гривень Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської області купило 750 наочних матеріалів для Нової української школи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.