Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 вересня, 2020 - 18:17

Будівництво місця в харківському паркінгу обійшлося дорожче, ніж в міжнародних аеропортах

Фото: Telegram / Геннадий Кернес
Вартість машино-місця на паркінгу в саду Шевченка майже в два рази вище, ніж в паркінгу аеропорту Таллінна.

Вартість паркувального місця в Харкові — 665 тисяч гривень.

Вартість будівництва одного місця в паркінгу в саду Шевченка становить 665 тисяч гривень. Про це у вівторок, 29 вересня, повідомляє "Харківський антикорупційний центр" з посиланням на Prozorro.

Громадські активісти відзначають, що це дорожче, ніж місця в аналогічних паркінгах в міжнародних аеропортах. Такі паркінги, зокрема, побудували в міжнародних аеропортах в Борисполі і Таллінні (Естонія).

Вартість одного машино-місця в багаторівневому паркінгу поруч з терміналом D аеропорту "Бориспіль" склала 539,7 тисяч гривень. За інформацією директора міжнародного аеропорту "Бориспіль" Павла Рябікіна і системи державних закупівель Prozorro, вартість першої черги паркінгу склала близько 550 мільйони гривень. Там відкрили 1019 машино-місць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядає паркінг в саду Шевченка заради якого знесли 90 дерев

За 13 мільйонів євро два роки тому побудували паркінг в аеропорту "Таллінн". Там було побудовано 1200 машино-місць, вартість одного машино-місця в багаторівневому паркінгу аеропорту "Таллінн" склала 358,6 тисяч гривень.

Експерти відзначають, що зараз однокімнатна квартира площею 41 кв. м. в ЖК "Столичний", який знаходиться по вулиці Полтавський шлях 181-Б, можна придбати за 668 тисяч гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.