Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 вересня, 2020 - 09:17

У Кернеса шукають інвесторів для облаштування футбольних майданчиків біля "Металіста"

Інвестиційний договір хочуть укласти на 20 років.

На 13 футбольних майданчиках потрібно демонтувати старе покриття і укласти штучну траву, встановити огорожу і трибуни, а також зробити достатнє освітлення для проведення матчів в темний час доби.

Конкурс із залучення інвестора оголосили на сайті Харківської міськради. Його організовує департамент у справах сім'ї, молоді та спорту. Подати заявки можна до 7 жовтня, конкурс проведуть 12 жовтня.

13 футбольних полів по вулиці Плеханівській, 65 розмістилися майже на трьох гектарах землі. На правах постійного користування вони належать комунальному підприємству "Харківський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

За умовами конкурсу, інвестор повинен демонтувати старе покриття, завезти дрібнозернистий гранітний щебінь, спланувати лазерним планувальником і ущільнити вібро-катками підоснову футбольних полів. Також доставити і монтувати штучну траву, встановити бордюри, тротуарну плитку, огорожу з пластикової сітки, трибуну на чотири секції і освітлення, достатнє для проведення футбольних матчів в темний час доби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У харківському зоопарку побудують кафе за 54 мільйони гривень

Переможця конкурсу визначать за рішенням конкурсної комісії.

"Будівництво капітальних споруд на земельній ділянці заборонено. Облаштування об'єкта інвестування здійснюється шляхом облаштування виключно збірно-розбірних тимчасових конструкцій, без облаштування фундаментів. Інвестор зобов'язаний забезпечити технічну можливість демонтажу всіх складових частин об'єкта інвестування без шкоди земельній ділянці. Термін дії інвестиційного договору 20 років з моменту вступу в силу. Право власності на складові частини об'єкта інвестування належить інвестору до моменту їх передачі до комунальної власності територіальної громади міста Харкова", — йдеться в оголошенні.

Там зазначено, що інвестор не має права змінювати функціональне призначення об'єкта інвестування та без згоди організатора конкурсу відчужувати його. Не пізніше терміну закінчення дії (або дати дострокового припинення) інвестиційного договору інвестор зобов'язаний безоплатно передати об'єкт інвестування до комунальної власності територіальної громади міста Харкова. При цьому інвестор не має права вимагати сплати будь-яких грошей в якості компенсації вартості об'єкта інвестування або витрат, пов'язаних з його облаштуванням і утриманням, а також сплати будь-яких інших платежів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків витратить на лекції і танці 1 400 000 гривень

Конкурсні пропозиції можна подати особисто учасникам конкурсу або через уповноважених осіб за адресою: 61003, м. Харків, пл. Конституції, 7, тел. 760-70-67 (понеділок — п'ятниця з 10:00 до 16:00).

Детальні умови конкурсу — тут

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.