Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 квітня, 2020 - 15:27

Світлична офіційно стала нардепом: ексгубернатор склала присягу в Раді

Юлия Светличная. Фото: Ян Добродомов
Юлія Світлична склала присягу під час позачергового засідання ВР.

Ексгубернатор Харківської області була обрана народним депутатом по 179 округу на проміжних виборах 15 березня.

Ексгубернатор Харківської області Юлія Світлична склала присягу народного депутата під час позачергового засідання Верховної Ради 13 квітня.

"Клянуся на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників", — зачитала новообраний депутат традиційний текст присяги.

Нагадаємо, Світлична була обрана народним депутатом в 179 одномандатному мажоритарному окрузі 15 березня.

7 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила її переможцем — за неї віддали голоси 30 194 виборця або 77,55% від загальної кількості тих, хто прийшов на дільниці.

"Під час засідання Комісія зареєструвала народного депутата України, обрану на проміжних виборах народного депутата України 15 березня в одномандатному виборчому окрузі №179 Світличну Юлію Олександрівну, 1984 року народження, проживає в Харкові, безпартійна, самовисування",—повідомили в ЦВК.

Нагадаємо, вибори в 179 окрузі ЦВК оголосила після того, як Олексій Кучер очолив Харківську ОДА. Балотуватися вирішили 40 кандидатів, лідерами були кандидатка від "Слуги народу" Вікторія Алєксєйчук і ексголова ХОДА Юлія Світлична. Буквально в останній момент Алєксєйчук знялася з виборів, а в партії Зеленського пояснили, чому "злили" округ: назвали Світличну досвідченим управлінцем з конкретними кейсами.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.