Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вболіваємо за харків'ян: де і коли дивитися відкриття Олімпіади

Фото: ISPORT.UA
В Олімпійських іграх у Токіо візьмуть участь 16 харківських спортсменів.

Літні Олімпійські ігри у Токіо відбудуться з затримкою на рік.

О 14:00 за київським часом у п'ятницю 23 липня — офіційний старт Олімпіади. Він розпочнеться церемонією відкриття Ігор-2020.

Транслює Олімпіаду в Україні телеканал UA: Перший і сайт Суспільне Спорт. Трансляція церемонії відкриття на ньому починається трохи заздалегідь — о 13:50 і триватиме до 18:00.

Вперше офіційний старт Ігор пройде без глядачів, з обмеженою кількістю присутніх журналістів і акредитованих. Прапор України на церемонії понесуть олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич і чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин. Перший раз в історії Ігор у країн-учасниць одразу двоє прапороносців — жінка і чоловік. Це пов'язано з активною позицією Міжнародного Олімпійського Комітету з відстоювання принципів гендерної рівності. Змагання у Токіо стануть першими Іграми, де майже 49% учасників змагань становлять жінки.

Коли виступи харків'ян?

Всього Україну на Олімпіаді представлять 158 спортсменів, з них — 16 з Харківської області. Харківські олімпійці будуть виступати у семи видах спорту: синхронне плавання (Марта Федина, Анастасія Савчук, Владислава Алексєєва, Марина Алексєєва, Ксенія Сидоренко, Єлизавета Яхно, Катерина Резнік, Аліна Шинкаренко), важка атлетика (Каміла Конотоп та Ірина Деха), бокс (Микола Буценко та Ярослав Харциз), фехтування (Роман Свічкар), настільний теніс (Ганна Гапонова), легка атлетика (Марина Килипко) і теніс (Еліна Світоліна). Розклад стартових виступів спортсменів регіону опублікував заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха.

"Поширюйте і підтримайте наших олімпійців!", — написав Семенуха у Facebook.

График: Facebook/Роман Семенуха
Графік: Facebook/Роман Семенуха 

Ігри триватимуть 16 днів.

Закриття Олімпіади

Останній день змагань пройде у неділю, 8 серпня. Заплановано чоловічий марафон, фінал жіночого турніру з баскетболу та волейболу. Церемонія закриття відбудеться на олімпійському стадіоні у Токіо, глядачів там не буде.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.