Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові ушановували паралімпійців

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Харківські спортсмени вибороли сім золотих, п'ять срібних і шість бронзових медалей.

Паралімпійці з Харківської області встановили 17 рекордів.

Сьогодні, 8 вересня, у Харкові ушановували паралімпійців — призерів і учасників ХVІ літніх Паралімпійських ігор-2020, які проходили у Токіо з 24 серпня до 5 вересня 2021 року. Зі спортсменами і їх тренерами зустрілися керівники області. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної ради.

Спортсменам подякували за участь і перемоги у Паралімпіаді і вручили їм відзнаки обласної ради та облдержадміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможниця Паралімпіади подарувала рідному вишу м'ячик, з яким виграла "золото"

Збірну команду України представляли 138 спортсменів. Від Харківської області участь у змаганнях взяли 14 спортсменів, які змагалися у чотирьох видах спорту (плавання — восьмеро чоловік, легка атлетика — один, фехтування на візках — троє, настільний теніс — двоє). Україна посіла шосте загальнокомандне місце, загалом у її скарбничці — 24 золотих, 47 срібних і 27 бронзових медалей.

Паралимпийцы
Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Харкова повернулись герої Паралімпіади у Токіо

З них на рахунку спортсменів з Харківської області  сім золотих, п'ять срібних і шість бронзових медалей. За кількістю завойованих золотих нагород наш регіон посідає перше місце серед усіх регіонів України.

Кращим спортсменом XVI літніх Паралімпійських ігор-2020 став харківський плавець Максим Крипак, який завоював п'ять золотих, одну срібну і одну бронзову медаль і встановив три світових і один паралімпійський рекорди.

Всього спортсмени Харківської області встановили: три рекорди світу, чотири паралімпійських, чотири рекорди Європи і шість рекордів України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.