Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тенісисти допомогли донатами харківським захисникам

Фото: ukraine.elinasvitolinafoundation.org
Еліна Світоліна та Сергій Стаховський пожертвували 20 000 доларів "Хартії".

Гроші підуть на закупівлю курток, штанів та берців.   

Українські тенісисти Еліна Світоліна та Сергій Стаховський домовилися підтримати добровольчий підрозділ "Хартія", що захищає Харківську область. Це близько двох із половиною сотень мотивованих бійців, які тримали оборону Харківщини, а в першій половині вересня розпочали контрнаступ і гнали окупантів до державного кордону на півночі області.

Зараз бійці з "Хартії" потребують зимового одягу: курток, штанів і берців. 20 000 доларів на придбання найнеобхідніших для захисників речей домовилися задонатити Еліна Світоліна та Сергій Стаховський.

"Ми вирішили підтримати цей підрозділ — харків’ян, які добровільно пішли боронити нашу землю. Харків для мене — особливе місто: сюди я переїхала у 12 років, коли обрала шлях професійного спортсмена. А два роки тому отримала звання почесного громадянина Харкова. Сьогодні ж вважаю за потрібне допомогти тамтешнім добровольцям. Подбати про те, щоб наші захисники не мерзли, — це найменше, що ми можемо зробити", — пояснила Еліна Світоліна.

Тенісисти хочуть допомогти захисникам гнати окупантів з української землі. 

"Перемогти маємо всі разом, кожен українець повинен докладати зусиль на своєму фронті. Щоб військові, які нас захищають, ідуть вперед і звільняють територію, мали все, що потрібно. На них дуже чекають мешканці міст і сіл, звідки ще не вибили окупантів. Ми хочемо допомогти наблизити цю радісну мить", — зауважив Сергій Стаховський.

Нагадаємо, 11 вересня "Хартія" вийшла на державний кордон України на півночі Харківщини. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.