Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські синхроністки отримали "срібло" на Чемпіонаті світу

Збірна України з синхронного плавання завоювала шосту медаль у Будапешті.

"Русалоньки" стали другими у довільній групі.

Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Олеся Дерев’янченко, Вероніка Гришко, Марта Федіна, Софія Мацієвська, Ангеліна Овчиннікова та Валерія Тищенко стали срібними призерками у довільній групі з 95,0000 балами. "Русалоньки" виступають на Чемпіонаті світу з водних видів спорту в угорському Будапешті. Про це 24 червня повідомили у збірній України з синхронного плавання.

"Це вже шоста медаль, яку зуміли вибороти українки в Будапешті! У їх доробку одна золота та п'ять срібних нагород", — розповіли представники збірної.

Нагадаємо, 23 червня на змаганнях Владислава та Марина Алексіїви стали срібними призерками у довільному дуеті. 22 червня у Будапешті "срібло" у довільному соло взяла Марта Федіна. 20 червня синхроністки з Харкова здобули "золото" на Чемпіонаті світу з водних видів спорту у комбінованій групі. 19 червня друге місце посів технічний дует Марини та Владислави Алексіївих. 18 червня срібну медаль отримала Марта Федіна за технічне соло.