Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Сестри з Харкова здобули п'яту медаль Чемпіонату світу для збірної України

Владислава та Марина Алексіїви посіли друге місце у довільному дуеті.

Для сестер ця медаль — третя на змаганнях.

23 червня Владислава та Марина Алексіїви стали срібними призерками у довільному дуеті на Чемпіонаті світу з водних видів спорту в угорському Будапешті. Харківʼянки набрали у підсумку 94, 1667 бали. Про це повідомили у збірній України з синхронного плавання.

"Це вже третя нагорода дівчат на цьогорічній світовій першості у Будапешті та пʼята загалом для збірної команди України", — повідомили там.

Сестрам Владиславі та Марині Алексіївим по 21 року, вони — бронзові призерки Олімпійських ігор у Токіо (виступали у групі).

Нагадаємо, 22 червня у Будапешті "срібло" у довільному соло взяла Марта Федіна. 20 червня синхроністки з Харкова здобули "золото" на Чемпіонаті світу з водних видів спорту у комбінованій групі. 19 червня друге місце посів технічний дует Марини та Владислави Алексіївих. 18 червня срібну медаль отримала Марта Федіна за технічне соло.