Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ексворотар "Металіста 1925" обороняє Харків

Руслан Зарубін. Фото: Facebook/"Східне ОТО Нацгвардії"
Війна застала Руслана Зарубіна на зборах.

Після перемоги спортсмен хоче повернутися до тренерської діяльності.

Колишній голкіпер "Металіста 1925", "Олександрії" та низки інших українських клубів Руслан Зарубін захищає Україну в лавах Нацгвардії на Харківщині. Про це повідомили у Східному оперативно-територіальному обʼєднанні Нацгвардії.  

"Із початку повномасштабної війни, яку Росія розвʼязала проти України, колишній голкіпер "Полтави", "Геліоса", "Олександрії" та "Металіста 1925" відвіз сім'ю до безпечного місця, а сам став на захист Слобожанщини. 39-річний Руслан Зарубін завершив кар'єру футболіста минулого року. Перед російським вторгненням саме почав займатись тренерством. Війна застала його на зборах, де він готував голкіперів до другої частини сезону", — розповіли там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На базі "Металіста 1925" ліквідовують наслідки ракетного удару

На службу спортсмен вступив разом зі своїм багаторічним одноклубником та другом Ігорем Чередниченком.

"З Ігорем Чередниченком ми в одній частині, але у різних підрозділах. Ми давно домовлялися, що підемо у військкомат разом. Дружимо більше 20 років, грали разом у пʼяти різних командах. На війні знову разом. Це вже шоста команда виходить. У грудні в мене була операція на травмованому коліні, тому на початку війни я не міг мобілізуватися через стан здоров’я. Тимчасово переїхав до Чернівців, займався волонтерством. Коли нога трохи загоїлася і я перестав шкутильгати, повернуся до Харкова і пішов до військкомату", — поділився Руслан Зарубін.

Руслан Зарубін. Фото: Facebook/"Східне ОТО Нацгвардії"
Руслан Зарубін. Фото: Facebook/"Східне ОТО Нацгвардії"

Руслан Зарубін отримав розподіл до однієї із частин Нацгвардії, що зараз обороняє Харків. Говорить, рішення було свідомим і виваженим.

"Насамперед — це моя земля і моя країна. І я не вважаю, що ми повинні перекласти відповідальність тільки на військових. Це наша спільна Батьківщина, і заради того, аби на цій території і далі була Україна, я тут. Я приємно здивований, наскільки багато людей об’єдналися навколо спільної мети і вірять у нашу перемогу. Ніколи не уявляв себе військовим, але коли побачив, як воюють зовсім молоді хлопці, то просто не зміг лишатися осторонь", — пояснив ексворотар. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддя-снайпер із Харкова вдруге пішов на війну

Українська армія під синьо-жовтим стягом об’єднує навколо себе не лише людей із бойовим досвідом, а і представників різних професій і галузей. Професійні спортсмени, підприємці, бізнесмени, науковці взяли до рук зброю заради спільної мети.

"На війні багато чому навчаєшся, відкриваєш щось нове. Після перемоги я хочу повернутися до тренерської діяльності, хочу знову побачити сім’ю і дітей. А ще далі будувати життя у вільній державі", — переконаний Руслан Зарубін.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.