Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 вересня, 2020 - 11:29

Постраждалим від пожеж у Дворічанському районі заплатять по 20 тисяч гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Кошти виділять з обласного бюджету.

23 жителя Дворічанського району звернулися до облради з проханням про матеріальну компенсацію. Загальна сума складе 460 тисяч гривень.

29 вересня на засіданні Комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги Харківської обласної ради ухвалили рішення про виділення коштів постраждалим від пожеж у Дворічанському районі. Про це повідомили в Харківській облраді.

"Депутати розглянули звернення громадян, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, що виникла у вересні 2020 року на території Дворічанського району. Зокрема, 23 постраждалим від пожежі буде спрямована допомога в розмірі 20 тис. грн.", — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, пожежа на околиці села Гороб'ївка (Дворічанський район) сталася 2 вересня. Мешканці не встигли врятувати тварин і речі. Всього згоріло 22 будинки, 33 людини залишилися без житла. Локалізували пожежу вдень, 4 вересня, повністю ліквідували 6 вересня. Причиною пожежі називають підпал.

Як писав KHARKIV Today, 23 вересня на засіданні Кабінету міністрів України Харківської обласної державної адміністрації доручили надати Міністерству соціальної політики розрахунки про компенсацію постраждалим в пожежах в Дворічанському районі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.