Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 вересня, 2020 - 17:14

Харківській ОДА доручили підрахувати суму компенсації постраждалим у пожежі

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Доручення дало Міністерство соціальної політики України.

Гроші на відшкодування збитків жителям Дворічанського району, які постраждали під час пожеж, планують виділити з резервного фонду.

23 вересня на засіданні Кабінету міністрів України Харківської обласної державної адміністрації доручили надати Міністерству соціальної політики розрахунки про компенсацію постраждалим в пожежах в Дворічанському районі.

"З метою ліквідації пожежі, яка сталася в Дворічанському районі Харківської області і яка визнана надзвичайною ситуацією регіонального рівня, прошу доручити Харківській обласній державній адміністрації надати необхідні розрахунки щодо виплати матеріальної грошової допомоги постраждалим особам, іншим зацікавленим центральним органам виконавчої влади опрацювати питання виділення коштів з резервного фонду і за результатами напрацювання всіх цих рішень — Мінекономіки внести проєкт рішення на засідання уряду", — сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всім жителям згорілого села в Харківській області відновили паспорти

Доручення внесли до протоколу засідання Кабінету міністрів України.

Нагадаємо, 2 вересня спалахнула масштабна пожежа на околиці села Гороб'ївка (Дворічанський район). Жителі не встигли врятувати тварин і речі. Всього згоріло 22 будинки, 33 людини залишилися без житла.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.