Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще один депутат став посіпакою окупантів на захопленій частині Харківщини

Василь Дорошенко. Фото: соцмережі
Обранець повідомив мешканцям про перехід Дворічанської громади до складу Російської федерації.

Зрадник розповів росіянам, у кого з місцевих є зброя та отримав посаду в "тимчасовій адміністрації".

Депутата Дворічанської селищної ради (укрупнений Купʼянський район) Василя Дорошенка підозрюють у державній зраді. Місцевий обранець від забороненої зараз політичної партії "ОПЗЖ" перейшов на бік ворога. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі. 

"На вимогу кремлівських представників підозрюваний обійняв незаконну посаду першого заступника виконувача обовʼязки начальника Дворічанської тимчасової адміністрації. Крім того, зрадник збирав інформацію про мешканців Дворічної, які мають мисливську зброю, з метою подальшої її передачі окупантам. У квітні 2022 року підозрюваний під час зборів громадян біля селищної ради публічно повідомив про перехід Дворічанської територіальної громади до складу Російської Федерації", — розповіли у прокуратурі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд заборонив партію "ОПЗЖ" в Україні

Василю Дорошенку заочно повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

У 2020 році Василь Дорошенко став депутатом Дворічанської селищної ради від "Опозиційної платформи — За життя". Тоді він був директором місцевого комунального підприємства "Улибка". 

Документ: Харківська обласна прокуратура
Документ: Харківська обласна прокуратура

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.