Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Нова заступниця голови ХОВА Олега Синєгубова працювала на Мураєва

Олена Логвинова. Фото: ХОВА
Призначення Олени Логвинової до ХОВА погодив Кабмін.

Олена Логвинова очолювала одну з районних організацій проросійської партії "Наші" у Харкові. Її стоматологічний кабінет був зареєстрований за тією ж адресою, що і партійний.

Інформація щодо можливої причетності нової заступниці голови ХОВА до політичного проєкту Мураєва обговорювалася від моменту призначення колишньої головної лікарки стоматологічної поліклініки №7. За три тижні харківський журналіст Павло Федосенко оприлюднив доказ цього.

"Згідно з реєстром Сlarity Рroject, пані Логвинова була головою Шевченківської районної організації партії "Наші". Так-так, тієї самої забороненої партії колаборанта Євгенія Мураєва. Можна було б припустити, що то якась інша Олена Валентинівна Логвинова, та членом Ради того ж партосередка вказана Юлія Валентинівна Якименко – рідна сестра заступниці голови ХОВА та лікарка в тій самій стоматполіклініці №7", – повідомив Федосенко у Фейсбук.

Як з'ясував KHARKIV Today, офіс Шевченківського районного осередку партії Мураєва у Харкові був зареєстрований за адресою вул. Ахсарова, 1а, кв. 36. До початку 2020 року рівно за цією ж адресою була зареєстрована приватна стоматологічна практика Олени Логвинової. Про це свідчать дані з системи аналітики відкритих даних.

1
Юридична адреса одного з осередків партії "Наші" у Харковіі. Фото: скрин.
1
Стоматологічна практика Логвинової, та сама адреса. Фото: скрин.

Зв'язок харківського осередку партії "Слуга Народу" із Мураєвим, якого Росія планувала поставити у разі перемоги гауляйтером України, був доведений неодноразово. Зокрема, куратор "харківських слуг", генерал-прикордонник Вадим Слюсарєв та його сім'я фінансувала партію "Наші": тільки у 2018 році вони "влили" у проросійського Мураєва мільйон гривень. Кошти партії Мураєва давав і народний депутат Андрій Одарченко, який обирався до ВР від "СН".

1
Слюсарєв фінансував партію Мураєва. Фото: скрин Радіо "Свобода".

Окрім того, уже під час повномасштабної війни Слюсарєв став власником харківського заводу "Рапід", частину якого вивіз до Угорщини. Цей завод належав сім`ї Мураєвих.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.