Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Народний депутат із Харкова спростував обшуки

Дмитро Микиша запевнив, що перебуває на робочому місці.

Багато Телеграм-каналів повідомляли про слідчі дії у кількох народних депутатів, зокрема у харківського мажоритарника Дмитра Микиши ("Слуга Народу").

Але він спростував цю інформацію.

"Ніяких обшуків в мене немає. Перебуваю на робочому місці!" - повідомив Микиша KHARKIV Today.

Варто зауважити, що цей тиждень не є пленарним у Верховній Раді, народні депутати працюють у комітетах.

Нагадаємо, удень у Києві співробітники НАБУ затримали народного депутата з Харкова Андрія Одарченка. Його підозрюють у дачі першого криптохабаря. За даними НАБУ та САП, Одарченко просив голову Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафу Найєма посприяти в отриманні погодження на відновлення одного з об'єктів зі сфери інтересів Одарченка. Найєм став викривачем хабарника.

Після того, як кошти з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф перерахували, на криптогаманець топпосадовця надійшов перший транш із хабаря в еквіваленті 10 тис. дол. США (загалом мало бути 50 000 доларів).

Це перша в історії антикорупційних органів неправомірна вигода у криптовалюті, яку вдалося задокументувати. Тривають слідчі дії, повідомляє НАБУ.

Згодом стало відомо, що підозру оголосили ще одному чинному нардепу, Сергію Лабазюку від партії "За майбутнє". Він пропонував гроші топпосадовцям за підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 мільярд гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.