Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Нардеп не задекларувала нерухомість у Харкові й отримала підозру

Фото: "Українська правда"
Парламентарку підозрюють у внесенні недостовірних відомостей до електронної декларації.

Також народна обраниця "забула" про дві орендовані квартири в столиці. 

Народному депутату України IХ скликання повідомили про підозру в умисному внесенні завідомо недостовірних відомостей до декларації. Це відбулося 14 жовтня. Відповідну інформацію опублікувала Спеціалізована антикорупційна прокуратура. 

Досудове розслідування, яке розпочали за матеріалами Нацагентства з питань запобігання корупції та здійснюється детективами Національного антикорупційного бюро України, встановило, що народний депутат у декларації за 2020 рік не вказала дві квартири у столиці загальною вартістю понад 3,5 мільйона гривень та автомобіль, які перебували у неї у користуванні.

"Також з’ясувалося, що нардеп не внесла відомості про нежитлові приміщення, які розташовані в місті Харків, що належать їй на праві власності. Загалом народний депутат не задекларувала рухоме та нерухоме майно на загальну суму понад 4,4 мільйона гривень, що більш ніж у 500 разів перевищує прожитковий мінімум для працездатних осіб, чим порушила вимоги пп. 2, 3 ч. 1 ст. 46 Закону України "Про запобігання корупції", — розповіли у прокуратурі.

На сьогодні дії народного депутата кваліфікували за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України (внесення недостовірних відомостей до е-декларації).

Нагадаємо, у Верховній Раді IХ скликання чотири харків'янки: Марія Мезенцева, Анна Колісник, Вікторія Кінзбурська, Юлія Світлична.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.