Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишній регіонал більше не очолює Харківську райраду

Фото: Харківська районна рада 
Володимир Кацуба головував у Харківській районній раді понад півтора роки.

Володимир Кацуба склав повноваження за власним бажанням. 

Відповідне звернення Кацуби опубліковане на сайті Харківської районної ради.  

"Через життєві обставини, що склались на сьогодні, я не маю змоги повноцінно виконувати обов’язки голови районної ради, тому прийняв рішення скласти повноваження. Це рішення не просте для мене, болюче, але воно виважене і, я вважаю, вірне та своєчасне", — говориться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський нардеп пояснив, чому відмовився від мандату

Нагадаємо, у грудні 2020 року Володимир Кацуба очолив Харківську районну раду. Раніше він відмовився від мандата депутата Харківської облради на користь депутатства в Харківській райраді. 

Кацуба — був депутатом Верховної Ради ("Партія регіонів" і "Воля народу"), очолював Дергачівську райдержадміністрацію. У 2014 році Харківська область стала однією з лідерів за кількістю депутатів, які підтримали пакет "диктаторських законів". Серед них був Володимир Кацуба. "Диктаторські закони" припускали введення кримінальної відповідальності за наклеп, участь в масових заходах у балаклавах, а також блокування сайтів, контроль мобільного зв'язку.

У 2019 Кацуба балотувався в нардепи на рідному окрузі №175 (Люботин, Дергачівський район, частина Харківського району), проте програв Євгену Пивоварову від "Слуги Народу".

Як писав KHARKIV Today, восени 2021 року Володимир Кацуба купив сім ділянок землі загальною площею 37 гектарів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.