Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хто із депутатів Харківської облради проігнорував "воєнну" сесію

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Кворум на сесії був.

Депутати Харківської облради засідали в режимі онлайн та ухвалили два рішення. Шоста частина обранців була відсутня — 23 із 120 депутатів. Не були на сесії син підозрюваного в держзраді мера Балаклії Павло Столбовий і батько невдалого "гауляйтера" Харківщини Володимир Святаш.

Про сесію, на якій маюли розглянути питання щодо територіальної цілісності Харківської області, стало відомо минулого тижня. До останнього дата була невідома. З метою безпеки засідання вирішили проводити онлайн. За інформацією пресслужби облради, на сесію зареєструвалося 97 депутатів. Відсутні були представники п'яти фракцій: "ОПЗЖ", "Слуга Народу", "ЄС", "Блок Світличної" та "Блок Кернеса".

Кого не було:

"Європейська солідарність": Ольга Лехан.

"Блок Кернеса": Олексій Гармаш, Олег Гуревич, Капітоліна Гурова, Альберт Кононенко, Сергій Радьков, Михайло Різник, Володимир Святаш, Павло Столбовий, Галина Фадєєнко.

"Блок Світличної": Василь Акулов, Микола Куценко, Микола Пивовар, Олександр Туринський, Андрій Хвесик.

"Слуга Народу": Юлія Ковалевська, Олена Онацька, Олександр Попов.

"ОПЗЖ": Ганна Ващенко, Валерій Власов, Леонід Заярний, Микита Шенцев, Володимир Юрков.

Слід відзначити, що голова фракції "ОПЗЖ" Сергій Гладкоскок раніше склав повноваження, депутати вийшли з фракції, потім 12 позафракційних депутатів увійшли до нового об'єднання "Відновлення України" на чолі з Гладкоскоком.

Крім того, відразу після сесії єдина відсутня депутатка від партії "ЄС" Ольга Лехан написала в соцмережах, що підтримує рішення облради, але не змогла бути присутньою на засіданні через технічні проблеми.

"Я підтримую моїх колег щодо засудження агресії з боку російської федерації і хочу нагадати, що це було очікувано ще з 2013 року", — повідомила Лехан.

Був відсутній під час сесії син позафракційного народного депутата Дмитра Шенцева, Микита. Була інформація, що вони всією сім'єю у день вторгнення Росії залишили Україну та відлетіли до Туреччини.

Нагадаємо, 9 травня на ХІ сесії Харківської обласної ради восьмого скликання ухвалили рішення "Про звернення Харківської обласної ради до мешканців області, Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України про засудження агресії Російської Федерації та підтримку територіальної цілісності та незалежності України".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.