Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 квітня, 2021 - 17:49

Харківського депутата розіграли російські пранкери

Скрин: Видео
Марія Мезенцева розповідала про доповідь по кейсу російського опозиціонера в ПАРЄ.

Російські пранк-журналісти провели відеоконференцію з депутатами Верховної Ради.

29 березня пранкери опублікували відеозапис, де Олексій (Лексус) Столяров в ролі керівника мережі штабів Навального Леоніда Волкова і Володимир (Вован) Кузнецов в ролі юриста фонду Навального Івана Жданова обговорювали з українськими парламентаріями, що буде з Кримом, якщо до влади в Росії прийде Олексій Навальний.

На розіграш попалися, зокрема, голова партії "Слуга Народу" Олександр Корнієнко, нардеп і голова делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи Марія Мезенцева, парламентарій і голова Меджлісу Мустафа Джемілєв, нардеп Святослав Юраш.

Харків'янка говорила про дебати у Страсбурзі, на яких підтверджена тема Навального.

"Доповідач з Франції Жак Мер, який готує фінальну доповідь, яка стосується конкретного цього кейса. І дуже смішні перші рядки доповіді, ну як, вони сумні насправді, говорять про те, що він [Навальний — ред.] поїхав полікуватися до Німеччини . Хоча був отруєний і ми це прекрасно знаємо", — розповіла Марія Мезенцева.

Олександр Корнієнко брав участь у відеоконференції напівлежачи в футболці на дивані. Він зажадав, щоб нова влада в максимально короткий термін прибрала російську адміністрацію з Криму. Джемілєв додав, що потрібно вивести з півострова російські війська. Пранкери запевнили, що команда Навального буде думати, як реінтегрувати Крим в Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківським нардепам поставили оцінки за "успішність" у Верховній Раді

Судячи з відео, українці пред'являли претензії за Крим і образливо пригадували "Волкову" і "Жданову" слова Навального: "Крим — це бутерброд з ковбасою чи що, щоб його туди-сюди повертати?". В середині дискусії пранкери запропонували усім разом заспівати український гімн, і учасники відеоконференції погодилися.

Потім "Волков" пояснив нову стратегію Навального щодо Криму на прикладі мандарина, яка прийшла на зміну концепції "бутерброда". Він очистив фрукт перед камерою і сказав, що півострів — він для всіх.

"Це тільки для кота, це тільки для їжака, а для вовка — шкірка", — сказав пранкер, ділячи очищений мандарин.

Святослав Юраш не витримав і засміявся, решта спостерігали за процесом з напруженими обличчями, очевидно не розуміючи задуму.

Після публікації відео "слуга народу" Святослав Юраш розповів, як на нього вийшли російські пранкери, які розіграли нардепів від імені соратників Навального, передає "Страна".  

"До мене звернулося посольство Литви (їх пранкери теж пранконули) і сказало, що шукають контакт представники команди Навального. Відповідно, я і вступив в комунікацію. Влаштували спілкування, а в кінці виявилося трохи по-іншому. Така історія. У всіх в житті буває такий досвід в політиці. У нас він стався, у естонців, у латвійців і литовців. Проспівали гімн. Мило, правда?" — повідомив Юраш.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.