Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із команди Терехова пішла заступниця й адвокат Кернеса

Фото: Харківська міська рада
Ігор Терехов звільнив Марину Стаматіну.

Про звільнення стало відомо на сесії Харківської міської ради. 

Депутати проголосували за зміни до персонального складу виконавчого комітету Харківської міськради. Із з його складу вивели заступників міського голови Марину Стаматіну та Костянтина Лобойченка. Відповідне рішення депутати Харківської міської ради ухвалили на сесії 10 серпня. 

"Ці люди звільнені зі своїх посад і є згода на те, щоб вони вийшли зі складу виконавчого комітету Харківської міської ради", — пояснив мер Ігор Терехов. 

57-річна Марина Стаматіна працювала заступницею міського голови з питань правового забезпечення та була членом виконавчого комітету Харківської міської ради з часів мерства Генадія Кернеса — з 2011 року. До того як отримати посаду, вона була депутатом Харківської міської ради від "Партії регіонів" та адвокатом Геннадія Кернеса. Із серпня 2006 року Марина Стаматіна була радницею Харківського міського голови з правових питань на громадських засадах (тоді мером міста був Михайло Добкін).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутат від "Слуги Народу" очолив департамент у Харківській адміністрації

Раніше було відомо, що заступник Ігоря Терехова з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко залишає посаду з 1 серпня.

Наразі на сайті Харківської міськради зазначено — у мера девʼять заступників: Євгеній Водовозов, Світлана Горбунова-Рубан, Віталій Мірошник, Олександр Новак, Тетяна Овіннікова, Андрій Руденко, Тетяна Таукешева, Михайло Фатєєв, Тетяна Чечетова-Терашвілі. 

Нагадаємо, наприкінці листопада 2021 року Терехов звільнив з посади генерального директора комунального підприємства "Харківський метрополітен" В'ячеслава Стаматіна — чоловіка Марини Стаматіної.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.