Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ексголова райадміністрації хоче працювати в селищній раді Харківської області

Фото: Facebook / Максим Карплюк
Максим Карплюк більше року керував Сахновщинською райдержадміністрацією.

У Харківській області через укрупнення районів реорганізували райдержадміністрації, зокрема, Сахновщинську.

20 квітня ексголова Сахновщинської райдержадміністрації Максим Карплюк подав декларацію кандидата на посаду у Сахновщинській селищній раді. Він хоче стати заступником голови. Документ опублікований на сайті Національного агентства по запобіганню корупції.

Згідно з декларацією, у Максима Карплюка є магазин-кафе в Сахновщині, навпіл з дружиною він володіє квартирою в Харкові і має право користуватися квартирою родички в Сахновщині. Ексголова Сахновщинської райдержадміністрації їздить на Hyundai Tucson 2007 року випуску і Toyota Camry 2006 року випуску.

Як підприємець у 2020 році Максим Карплюк отримав майже 78 тисяч гривень, ще понад 251 тисячу гривень він заробив в Сахновщинській райдержадміністрації. Його дружина отримала понад 902 тисячі гривень від підприємництва.

У документі не вказані заощадження родини готівкою та на банківських рахунках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент призначив нового голову в укрупнений район Харківської області

Нагадаємо, Максим Карплюк очолював Сахновщинську райдержадміністрацію з 28 лютого 2020 по 30 березня 2021 року. До 2016 року працював в Державній фіскальній службі, потім зайнявся бізнесом.

Як писав KHARKIV Today, в Харківській області замість 27 районів залишилося сім. Сахновщинський район увійшов до укрупненого Красноградського.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.