Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 січня, 2021 - 20:14

Поліція шукає власника згорілого пансіонату для літніх людей в Харкові

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
За інформацією копів, чоловік здавав в оренду під "будинки для літніх людей" не один об'єкт нерухомості.

Власника нерухомості, де незаконно розміщували літніх людей, планують затримати.

На згорілий будинок не було дозвільних документів. У Харкові знайшли ще мінімум один "будинок для літніх людей", який належить цьому ж власнику. Про це повідомив голова Нацполіціі України Ігор Клименко.

"На цей будинок як на хостел, як на пансіонат і так далі, документів немає. Це приватний будинок, ми зараз встановили попередньо власника цього будинку, який здав його в оренду. Його ми перевіряємо на наявність ще кількох таких приватних будинків, які теж можливо були переобладнані в будинку для людей похилого віку. На дану секунду ми встановили один такий будинок, в якому знаходилося 24 літні людини. На цей будинок теж немає відповідних документів. Як тільки ми встановимо цього громадянина, він буде відразу затриманий. Поліція перевіряє всі адреси і оперативно будемо доповідати", — розповів він.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, перевірять всі будинки для літніх людей, які дають про себе рекламу.

"Особливий цинізм ситуації в тому, що цей будинок рекламували на телебаченні і в інтернеті як будинок "Золотий час". Там такий професійно знятий ролик, ля-ля-ля, все добре, музичка з "Історії кохання". Всі ці пансіонати для людей похилого віку, які рекламують свої послуги в інтернеті, потрібно перевірити", — підкреслив голова МВС.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов повідомив, що право власності на будинок, в якому загинули люди, належить якомусь Славіку А.

"Об'єкт перебував на земельній ділянці 0,1 га, є акт відповідний — обслуговування господарського будинку. Є акт на право власності цього об'єкта — 371,5 квадратних метра, 115,2 квадратних метра житлова площа, на якій знаходилося стільки людей. Все там незаконно. Будівництво зареєстровано 8 липня 2010 року. Ніякі протипожежні заходи не здійснено, дерев'яні перекриття, ОСБ [плита з деревної стружки, склеєна різними смолами — ред.], чому люди і задихнулися", — пояснив Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жалобу за загиблими в пансіонаті для літніх людей оголошено в Харкові

На даний момент копи доставили до відділу поліції керуючого згорілого пансіонату для літніх людей Ігоря М., також він був заввідділенням в "центрі реабілітації", який розташовувався за стіною. Орендар будинку і власник "бізнесу" знаходиться в лікарні, її теж допитують, палату взяли під цілодобову охорону.

Нагадаємо, близько 15:00 в Харкові сталася пожежа в приватному секторі , горів нелегальний пансіонат для літніх людей.  В результаті 15 людей загинули і п'ятеро постраждали.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.