Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як у Харкові російську форму шматують на маскувальні сітки

 Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Українські військові привозять такий матеріал волонтерам.

Перші маскувальні сітки з трофейної форми вже захищають українських воїнів. 

Харківські волонтери плетуть маскувальні сітки з російської військової форми. Матеріал привозять їм українські захисники. Волонтери рубають його сокирою, щоб далі легше було різати на смужки і називають це "терапією". Про це повідомило "Суспільне". 

Продавчиня супермаркету Катерина Шаповал плете сітку на вихідних.

"У квартирі, де ми жили, снаряди розірвалися й уламками побило у квартирі. Поміняли вже вікна там. Я дуже шкодую, що я так пізно знайшла своє ось це покликання. Коричневий, зелений — такі захисні кольори більш. Якщо це затягнеться на зиму, то це білий буде", — розповіла жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ліцеї на Харківщині знайшли секретні документи окупантів

Волонтерка Віра Єрошенко приносить для сітки власний одяг — підбирає тканину за кольором: "Найголовніше, щоб не плавилася і на наших хлопців не капала".

За її словами, матеріалу на сітки завжди не вистачає, тому українські бійці почали передавати форму, яку кинули російські загарбники.

"Будемо рубати орківські ганчірки на наші сітки. Ми скручуємо в трубочку, я бережу свої пальці. Рубаємо по п'ять сантиметрів. Потім дівчата будуть нарізати", — пояснила жінка.

Перші маскувальні сітки з російської форми вже захищають наших бійців на фронті, повідомила волонтерка Людмила Горошко.

"Цей піксель при тому, що має вигляд брудного та несимпатичного, але влітку він дуже добре маскує. Використаємо всі ваші ресурси, всі ваші танки, всю вашу форму для того, щоб здобути перемогу для свого дому. Для України!", — повідомила вона.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.