Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області — навчання військових

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Навчання відбуваються щодня, крім вихідних.

Військові, зокрема, використовували бронетранспортери БТР-4Е, танки Т-64БМ2 "Булат"

Ротні тактичні навчання проводить 92-а окрема механізована бригада імені кошового отамана Івана Сірка.

Там розповіли, що військові відпрацьовували тактичну та вогневу підготовку. За легендою, агресор перетнув кордон і прямував у певному напрямку. Вивчивши обстановку, українські військові оперативно ухвалили рішення. Тактична група провела наступ за умов безпосереднього зіткнення з противником. Механізована рота перегрупувалася відповідно до обстановки, наступала у напрямку головного удару на ділянці до 500 метрів.

Інженерний підрозділ імітував артилерійський нерухомий загороджувальний вогонь по військах. За підтримки артилерійських батарей, мінометного, зенітного та танкового взводів — два взводи піхоти провели флангову атаку опорного пункту механізованого взводу та заволоділи першою траншеєю ворожого підрозділу, а третій взвод просувався вглиб із подальшим виконанням завдання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У 92-й бригаді показали, наскільки готові до оборони

За словами заступника командира бригади, полковника Віталія Онацького, подібні навчання відбуваються щодня, крім вихідних.

"Було задіяно приблизно 30 одиниць техніки різних систем: артилерія, протиповітряна оборона, піхота, танки. Зокрема, відпрацьовували заходи переходу від оборони до наступу, провели наступальну операцію, перегрупування та здійснили умовну атаку противника, де відтіснили його та зайняли оборону на кінцевому рубежі", — розповів Віталій Онацький.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.