Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Що залишилося від заводу в Мерефі після удару трьома ракетами

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
На місці потрапляння ракет утворилася вирва.

Склозавод атакували не вперше з 24 лютого.  

Окупанти обстріляли Мерефу (Харківський район) близько 02:00 1 серпня. Ворожий удар пошкодив цехи, відбулася пожежа на площі 100 квадратних метрів. Поранень дістав охоронець. 

На місці події кореспонденту KHARKIV Today розповіли, що пошкоджений склозавод не працює. Підприємство не один рік знаходиться в стадії продажу. Попередньо, росіяни тричі поцілили по ньому ракетами "Іскандер". Постраждалий отримав легку контузію та травму руки.   

На місці влучання ракет утворилася велика вирва. Правоохоронці збирають уламки та фіксують порушення законів і звичаїв війни. 

Склотарний завод у Мерефі був заснований у 1896 році. З 2006 до 2008 року підприємство пройшло повну модернізацію. Нові цехи склозаводу відкрили у 2008 році. Здебільшого там виробляли різні пляшки. Виробництво скляної тари зупинили у грудні 2014 року. Коли завод виставляли на продаж, то там йшов демонтаж профільного обладнання (за планом роботи мали завершити у березні 2019 року), після чого комплекс мали підготувати до перепрофілювання діяльності. Загальна площа будівель та споруд складає 29 500 кв. м., вони розміщені на земельній ділянці площею у майже 12,5 га. 

Нагадаємо, слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом події. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.