Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківських школярів вчили користуватися вогнегасником та проводити реанімацію

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Заняття мають допомогти уникнути паніки та навчити діяти правильно.

Рятувальники влаштували пожежу та дали погасити її дітям.

22 лютого заняття з безпеки провели у школі Бойка та вищому училищі фізкультури №1. Дітей навчили діям за надзвичайних ситуацій різного характеру та надання першої домедичної допомоги, евакуації. Про це повідомили у Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Рятувальники прочитали лекцію з дотримання правил пожежної та техногенної безпеки, продемонстрували, як правильно користуватися вогнегасником, показали макети сучасних та застарілих вибухонебезпечних предметів та боєприпасів, розповіли, як діяти тим, хто їх знайшов. Волонтери Червоного Хреста зі спеціальною професією та знаннями розповіли та показали на практиці способи проведення серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотечі, знерухомлення рук та ніг, а також інші способи надання допомоги постраждалим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків спокійний. Гроші для армії, бригади рятувальників та сотні добровольців тероборони

Дітям показали сучасну пожежно-рятувальну техніку, її можливості та рятувальне обладнання. Вони могли попрактикуватися у гасінні пожеж на початковій стадії вогнегасником.

Зазначимо, у харківських школах вчителі показують дітям бомбосховища, пояснюють, як туди дістатися, що робити при надзвичайній ситуації та повідомляють про значення різних звуків сирен.

Нагадаємо, рятувальники запишуть та поширять ролик з інструкцією про те, як поводитися при виникненні надзвичайної ситуації воєнного характеру.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.