Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Знайти Антона: другу добу в Харкові розшукують підлітка, залучили авіацію

Фото: ГУ НП
Антон Логвінов пішов з дому, досі ніхто не знає, де він.

Пошуки 15-річного Антона Логвінова тривали всю ніч, але не дали результатів.

Близько 19:00 8 лютого підліток пішов з дому на вулиці 23 Серпня. Хлопчик ні з ким не сварився, був з телефоном, але через кілька годин перестав відповідати на дзвінки. Всі, хто знає Антона, кажуть: хлопець любить досліджувати так звані "заброшки", напівпідвали, горища, гуляти в лісі. До пошуку Антона Логвінова приєдналися добровольці, але безрезультатно. Вранці 10 грудня до пошукової місії було вирішено задіяти авіацію. Про це KHARKIV Today повідомив адміністратор пошукової групи "Мілена" Сергій Осман.

"Протягом дня 9 лютого, поки ще було видно, добровольці перевірили всю частину міської інфраструктури на Олексіївці, всі передбачувані місця, де міг перебувати хлопчик. Це під'їзди, горища, озера, місця, де він і його компанія гуляли. До вечора всі квадрати міські були закриті, з'явилася інформація, що хлопчик любив гуляти в лісі один. Було прийнято рішення збирати ще людей і прочісувати лісовий масив, який знаходиться за вулицею Дерев'янка, пошуки тривали до 7 ранку. Ми закрили дуже багато квадратів, за пріоритетністю закриті всі ті квадрати, в яких він міг перебувати. Було близько 300 добровольців за весь час, це з учорашнього дня і до сьогоднішнього ранку. До третьої ночі під'їжджали нові люди, їх формували в групи і відправляли на завдання з прочісування квадратів. До 7 ранку всі групи повернулися з лісу, всіх відправили по домівках", — розповів він.

За словами Османа, після того, як авіація облетить ліс, "Мілена" продовжить розклеювати орієнтування по всьому місту, в пріоритеті — вокзали, зупинки, метро, ​​а також поширення в інтернеті.

Поки громадська організація "Громадський повітряний патруль" не може приєднатися до пошуків Антона Логвінова через погоду.

"Як тільки погода дозволить — приєднаємося обов'язково. Є певні умови, можемо проводити пошукову роботу тільки при візуальних метеоумовах, до цього моменту була низька хмарність і обмерзання. Екіпаж готовий до вильоту, думаю, ще десь годину почекаємо і далі можна проводити політ", — пояснив начальник департаменту авіації спеціального призначення "Цивільного повітряного патруля" Юрій Покусай.

Адміністратор пошукової групи "Мілена" уточнив, поки пошуки не місцевості припинені.

"Ми "закрили" підлогу лісу з боку вулиці Дерев'янка, далі він піти не міг фізично. Є ще, можливо, кілька місць, бункери, поліція перевірила всі, які знали, ми перевірили всі, які знайшли. Спілкувалися з місцевими, деякі ідеї вони дали, є бомбосховище ще на Олексіївці", — повідомив Сергій Осман.

Відомо, що телефон Антона Логвінова перестав відповідати о 23:00 8 лютого. З батьками підліток не сварився, друзі сказали, що напередодні ніяких змін в його поведінці не помітили.

Пізніше пошуки вирішили відновити. Добровольців чекають о 13:30 по вулиці 23 Серпня, 16А.     

Орієнтування: "Мілена"
Орієнтування: "Мілена"

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.