Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Злякався і голосно закричав: в лісі Харківської області знайшли зниклу дитину

Фото: ГУ НП в Харьковской области
6-річний хлопчик гуляв у лісі з батьком і загубився. Його знайшли через п'ять годин.

Як з'ясувалося, дитина зачаїлася в очеретах, коли повз проходили пошуковики. Однак вони її не помітили.

6 вересня в місті Первомайський (Харківська область) знайшли 6-річного Всеволода Назаренкоа, який пішов з батьком гуляти в ліс і раптово зник. Він злякався гавкоту собак і закричав, так його почули пошуковики. Про це повідомили в пошуковій групі "Мілена".

"Собаки почали працювати по сліду, через 10 хвилин Джастін привів у балку, де високий очерет. Хлопчик почув собак, які до нього не дійшли кілька метрів, злякався і голосно закричав, був знайдений живим і здоровим. До цього повз пройшло багато людей і не помітили хлопчика, він причаївся і тихо сидів у очеретах", — пояснили в "Мілені".

Відзначимо, Всеволода Назаренка знайшли через п'ять годин після того, як він пропав. У той день він разом з батьком пішов гуляти в ліс в Первомайському і раптово зник. Батько шукав сина близько години самостійно, потім мати дитини заявила про зникнення до поліції. Хлопчик хворіє на аутизм.

До пошуків підключилися представники пошукової групи "Мілена", поліцейські, кінологи, рятувальники, місцеві жителі. Його шукали також гелікоптером.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.