Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20 січня, 2021 - 10:19

Зеленський зажадав від областей пояснити підвищення тарифів

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У всіх областях проведуть аудит тарифів.

У керівників областей будуть вимагати пояснення зростання цін на опалення, газ і пасажирський транспорт.

Президент України Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу президента Кирилу Тимошенку провести повний аудит тарифів у всіх областях України, скласти ціноутворення за різні проміжки часу і отримати вичерпні роз'яснення від керівників на місцях про завищення тарифів. Про це повідомили в пресслужбі Офісу президента.

"Якість управлінської роботи на місцях не може вимірюватися листуванням і згадкою в ЗМІ, а має конкретне вираження в платіжках. З огляду на те, що Кабінет міністрів зі свого боку запропонував всім категоріям громадян можливість для істотного зниження ціни на газ і опалення", — відзначили в Офісі .

Як писав KHARKIV Today, з 1 січня газ для жителів Харківської області подорожчав на 1,06 гривні. Тариф становить 9,9 гривні за кубометр. За розподіл газу споживачі платять 1,90 гривні. Обурені подорожчанням жителі неодноразово виходили з акціями протесту і перекривали траси.

18 січня на засіданні Кабінету міністрів України прийняли рішення про встановлення граничного  тарифу на газ. Він становить 6,99 гривні і діє до закінчення опалювального сезону або карантину. Наступного дня  НКРЕП  встановила граничну ціну на розподіл газу — 1,79 гривні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.