Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Здати ПЛР-тест на коронавірус можна прямо в харківському аеропорту

Тепер тест на коронавірус ті, хто прибув з-за кордону, можуть зробити прямо в аеропорту.

ПЛР-тест можна здати в п'яти приватних лабораторіях, одна з них розташована прямо в аеропорту "Харків".

У перелік харківських лабораторій, які мають право передавати результати ПЛР-тестів на COVID-19 для припинення самоізоляції через додаток "Дій вдома", додали ще дві лабораторії. Тепер таких лабораторій — п'ять, — повідомили в Харківському обласному лабораторному центрі.

Сюди увійшли — "Медичний центр здоров'я", "Медичний центр академіка Грищенка", лабораторія "Міленіум", лабораторія "ОН Лаб" і "Діагностика плюс" ( "МТМ").

У лабораторії медцентру "ОН Клінік" — "ОН Лаб" (Московський проспект, 257) пропонують пройти ПЛР-тест російського виробництва для припинення самоізоляції за 2450 гривень або 2700 гривень в залежності від дня здачі аналізу.

"На даний момент тест на коронавірус коштує 2450 гривень. Додаток "Дія" має бути встановлений і людина повинна вказати номер телефону, на якому він зареєстрований. До 11 ранку, якщо здає аналіз пацієнт, до 8 вечора буде готовий результат. Якщо після 11 — наступного робочого дня до 8 вечора. Запис — з понеділка по суботу, крім неділі. Але в неділю аналіз ми беремо за погодженням. І вартість збільшується. На даний момент — 2700 грн. Але стрімко змінюється інформація, тому наскільки вона буде актуальна через тиждень, наприклад, не можу підказати", — сказали KHARKIV Today в "ОН Лаб".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Третій день поспіль Харківська область не може послабити карантин

У медцентрі просять попередньо записуватися, оскільки зараз бажаючих здати тест для уникнення самоізоляції — величезна кількість.

"Краще записуватися максимально раніше, так як зараз дуже великий наплив пацієнтів на здачу даного аналізу — і за кордон людям необхідно вилітати, і з обсервації зніматися. Тести поки є", — підсумували там.

В "Діагностиці плюс" попередній запис не потрібен. Вартість обстеження складе 1950 гривень, результат буде готовий через добу або дві.

"У нас тести виробництва "ДНК-Технологія" (Росія), 1950 гривень. Результат — 24 і 48 годин. Без запису. На будь-який з наших пунктів приходите. Якщо до 11 години здаєте, це потрапляє на наступний день, після 12-ти результат видається", — пояснив KHARKIV Today директор медцентру Сергій Шагун.

У медцентрі є кілька лабораторій. Крім того, здати аналіз можна в аеропорту "Харків". З сьогоднішнього дня там обладнали спеціальне приміщення. Вартість — 2100 гривень.

"Якщо люди прилітають з країн "червоної" зони, наприклад, Росія, Білорусь (список Кабінету міністрів весь час змінюється), то вони зобов'язані встановити додаток "Дія" собі на телефон і 14 днів бути на самоізоляції. Але за постановою Кабінету міністрів з 2 липня, якщо людина здає аналіз ПЛР і він негативний, то вона може з самоізоляції виходити. У нас там виділено приміщення з сьогоднішнього дня. Береться аналіз і потім ми результати вносимо до "Дії". Сьогодні це, наприклад, нічний приліт з Мінська. Ціна інша, 2100 гривень. По-перше, це робота вночі, по-друге, це транспортні витрати", — сказав Шагун.

Як писав KHARKIV Today, в "Медцентрі здоров'я" тест для припинення самоізоляції можна здати за 1980 гривень або 5200 гривень, в "Медцентрі імені академіка Грищенка" - за 2000 гривень або 3000 гривень, в "Міленіумі" - за 950 гривень

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.