Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як в Харкові голосують хворі з COVID-19

Додому до тих, хто на самоізоляції, йдуть в захисних костюмах, масках і зі щитками.

У медичних установах, де лікуються хворі коронавірусом, відкриті спецділянки для голосування.

Сьогодні, 25 жовтня, в день місцевих виборів 2020 року, можуть проголосувати і хворі коронавірусом, які знаходяться на лікуванні в лікарні, і ті, хто знаходиться на самоізоляції вдома.

У медустановах відкрили спецділянки, а додому приходять члени виборчих комісій з урною. Сповістити про своє бажання проголосувати вони повинні були заздалегідь.

Уже відбулися вибори і на спеціальній виборчій дільниці у ковідному відділенні Харківського обласного диспансеру радіаційного захисту населення. Як розповіла KHARKIV Today керівниця медичного закладу Ірина Пирогова, станом на 11:00 всі бажаючі проголосували. Виявили бажання зробити свій вибір близько 60 чоловік. До дня виборів з тих, хто написав заяву, хтось виписався, хтось помер. Були й такі пацієнти, які відмовилися — "не до виборів зараз".

"Всі, хто хотів, проголосували. Все пройшло спокійно", — розповіла Пирогова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місцеві вибори 2020 на Харківщині (онлайн)

Свій вибір роблять і пацієнти Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні. Станом на 13:00 голосування ще проходить.

"Все нормально, без будь-яких ексцесів. Списки бажаючих проголосувати ми подали ще в п'ятницю. З кожним пацієнтом велася бесіда з цього приводу — всі, хто виявив бажання, голосують. Хворі, які в реанімації, звичайно, ні. По палатах ходять члени виборчої комісії з урною, вони в засобах індивідуального захисту. Все як годиться ", — повідомив KHARKIV Today директор "інфекціонки" Павло Нартов.

выборы ОПОРА
ФОТО: Facebook ОПОРА Харків

У захисних костюмах, рукавичках, масках і зі щитками, які закривають обличчя, йдуть до виборців, які перебувають на самоізоляції. Бажаючі проголосувати вдома є. Так, наприклад, в ДВК 631342 в урні для голосування виборців, які перебувають на самоізоляції, вже близько 100 бюлетенів.

выборы, урна, самоизоляция
ФОТО: KHARKIV Today

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.