Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 вересня, 2020 - 18:49

Вірмени і азербайджанці Харкова будуть жити у мирі: Олексій Кучер зустрівся з представниками діаспор

Голова Харківської ОДА обговорив з ними важливість мирного співіснування представників різних народів і культур.

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер запропонував представникам вірменської та азербайджанської діаспори Харкова стати його радниками.

Мурад Омаров, голова товариства українсько-азербайджанської дружби "Достлуг" і почесний консул Вірменії Армен Асланян зустрілися з Олексієм Кучером вранці у вівторок, 29 вересня.

Співрозмовники домовилися працювати разом, щоб не допустити конфліктів на національному і релігійному ґрунті в Харківському регіоні.

За словами голови Харківської ОДА, його занепокоїло повідомлення про відновлення бойових дій між Вірменією і Азербайджаном.

"Ми сьогодні зустрілися, щоб познайомитися ближче і потиснути один одному руки. Я хочу, щоб ми могли регулярно зустрічатися і вирішувати будь-які питання за столом переговорів. Найголовніше — це мир між людьми, і в наших з вами силах його підтримати", — звернувся Олексій Кучер до гостей.

Армен Асланян та Мурад Омаров підтримали ініціативу голови ХОДА.

"Ми хочемо, щоб Харків залишався містом, де мирно живуть представники різних народів. Харків — це наш спільний дім. Це територія миру, толерантності та взаєморозуміння", — підкреслив Олексій Кучер.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.