Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вимагав гроші на каву і сигарети: домашнього тирана з Харківської області відправили за ґрати

Чоловік визнав провину, коли слухали справу.

Безробітний 45-річний чоловік здійснював психологічне насильство над дружиною і бив її. 

Суд визнав жителя Дергачів винним в скоєнні домашнього насильства і відправив його за ґрати на два роки. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

У прокуратурі кажуть, що з червня 2019 року по липень 2020 року 45-річного чоловіка неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства над цивільною дружиною, з якою у них спільна дитина.

"З червня 2019 року чоловік перебував на обліку Дергачівського відділу поліції ГУ НП в Харківській області як особа, яка вчиняє домашнє насильство. Однак належних висновків домашній тиран не зробив. Неодноразово він, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, здійснював психологічне насильство по відношенню до цивільної дружини і бив її", — пояснили в прокуратурі.

Вони уточнили, таку поведінку ніде  чоловік пояснював відмовою дружини давати йому гроші на каву і сигарети. Під час слухання справи підсудний повністю визнав вину.

Дергачівський районний суд Харківської області визнав чоловіка винним за ст. 126-1 Кримінального кодексу України (вчинення домашнього насильства). Вирок суду не набув чинності, оскільки не сплив термін на його апеляційне оскарження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад чотири тисячі жителів Харківської області поскаржилися на домашнє насильство

Нагадаємо, в кінці листопада жінка заявила до поліції про домашнє насильство зі сторони сина. 32-річний чоловік вже знаходиться на обліку за домашнє насильство і неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення аналогічних правопорушень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.