Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 березня, 2020 - 18:43

Вибори в 179 окрузі: членам комісії — маски, виборцям — пам'ятки про коронавірус

21 апреля в Украине проходит второй тур выборов. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
21 апреля в Украине проходит второй тур выборов. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Введення карантину не позначиться на проведенні позачергових виборів на окрузі, де влітку до Верховної Ради пройшов Олексій Кучер.

Введення карантину не позначиться на проведенні позачергових виборів у окрузі, де влітку до Верховної Ради пройшов Олексій Кучер.

Вибори 15 березня в Лозовій, Краснограді, Кегичівці, Сахновщині і Зачепилівці відбудуться. Обмеження, які ввів Кабмін постановою про карантин, не впливають на процес. Про це повідомили на засіданні ЦВК 12 березня.

"У 179 окрузі добігає кінця виборчий процес. Вчора Кабмін оголосив карантин. ЦВК не могла бути осторонь, і тому вчора прийняла відразу рішення відреагувати і винести постанову про те, як будуть проходити вибори в зв'язку з цією ситуацією. ЦВК постановляє: виборчим комісіям (окружній) в разі надання інформаційних матеріалів забезпечити їх розміщення, запобігти значному скупченню людей. У приміщенні для голосування уникати скупчення людей, а в разі скупчення — рекомендувати виборцям чекати за межами приміщення. Передбачити для членів комісій індивідуальні засоби захисту ", —повідомила член ЦВК Ірина Єфремова.

Крім того, в ЦВК рекомендували часте провітрювання на ділянках 15 березня і попросили всіх членів виборчих комісій самостійно вимірювати собі температуру.

Обмежувати кількість людей на дільницях 15 березня не будуть, оскільки вибори — це державний захід, на який не поширюється постанова Кабміну.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.