Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20 січня, 2021 - 15:01

Верховна Рада отримала листа Терехова про призначення виборів у Харкові

Фото: KHARKIV Today
Ігор Терехов дотримав обіцянку і спрямував подання до ВР.

Лист надійшов електронною поштою до профільного Комітету Верховної Ради 20 січня.

Інформацію про це KHARKIV Today підтвердила помічниця голови підкомітету, народного депутата Віталія Безгіна Олена Тімофті. За її словами, лист-подання про призначення в Харкові позачергових виборів під номером 08-12 / 36/25 / 2-20 надійшов до Комітету з питань адміністративно-територіального устрою в середу, 20 січня, з Верховної Ради. Чи буде питання включене до порядку денного найближчого засідання підкомітету чи комітету, поки не відомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори на старті. У Харкові почалась боротьба за крісло Кернеса

Нагадаємо, 30 грудня 2020 року секретар Харківської міської ради Ігор Терехов повідомив в коментарі "Суспільному", що зробить все згідно закону і спрямує подання про призначення дострокових виборів мера Харкова до Верховної Ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура Харківської області підозрює, що Кернеса оголосили мером незаконно

Раніше KHARKIV Today писав, що ексзаступник голови ЦВК представив механізм призначення і проведення виборів мера Харкова. Водночас, голова партії "Слуга Народу" Олександр Корнієнко заявив, що згідно із законом вибори харківського міського голови можуть пройти в останню неділю березня або останню неділю жовтня, проте провести їх в березні навряд чи встигнуть.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.