Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 вересня, 2020 - 21:07

"Укрзалізниця" хоче замовити у харківського заводу велику партію двигунів

Фото: ХОГА
Голова Харківської ОДА і міністр інфраструктури Владислав Криклій обговорили питання нових замовлень харківського заводу.

У поїздах можуть замінити 60% зношених двигунів, нові поставить харківський завод.

Харківський завод імені В. А. Малишева може отримати від акціонерного товариства "Укрзалізниця" масштабне замовлення. Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер.

"Я особисто зустрічався з Кріклієм (прим. — міністром інфраструктури Владиславом Кріклієм), ми проговорювали це питання ще за 1,5 місяці до того, як був призначений новий директор "Укрзалізниці". Якщо ми отримаємо замовлення на заміну 60% зношених двигунів в поїздах, то роботи у підприємства буде дуже багато", — пояснив Кучер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Панютинський завод відремонтує ще 280 вагонів для "Укрзалізниці"

Голова Харківської ОДА пообіцяв організувати зустріч гендиректора заводу Малишева Василя Криласа і керівництва "Укрзалізниці", а також ще раз зустрітися з міністром інфраструктури "для прискорення вирішення цього питання".

Однак на заводі відзначили, що не хочуть забувати про основний вид діяльності і налаштовані виробляти сучасні танки для української армії.

Як писав KHARKIV Today, в листопаді 2019 року президент Володимир Зеленський побував на заводі Малишева і обурився відсутністю замовлень.

"У нас більше 10% підприємств "Укроборонпрому" знаходяться в Харківській області. Зараз ми були на авіаційному заводі, на легендарному заводі Малишева. Побачили, що там відбувається. Ви знаєте, по-перше, я в шоці, що стосується статистики. Нам сказав директор заводу, що з 2009 року один танк побудували ми з вами. Один танк! А статистика така, що з радянських часів 900 танків на рік. Що відбувається з нашими підприємствами?", — сказав Зеленський.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.