Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У суді перевірять законність призначення чотирьох заступників Артуру Товмасяну

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Провадження відкрив Харківський окружний адміністративний суд.

На сесії Харківської обласної ради обрали чотирьох заступників нового голови, тоді як раніше їх було два. Рішення оскаржив в суді депутат Харківської міськради від "ОПЗЖ" Анатолій Родзинський.

25 січня Харківський окружний адміністративний суд відкрив провадження про визнання протиправним та скасування рішення Харківської обласної ради восьмого скликання "Про структуру виконавчого апарату обласної ради". Дату розгляду ще не призначили. Про це повідомили KHARKIV Today в канцелярії Харківського окружного адмінсуду.

"Позов від Анатолія Родзинського до Харківської обласної ради в цьому році поступив. Відкрито провадження 25 січня. Ще дата слухання не призначена. Суддя — Єгупенко Владислав", — сказали в канцелярії.

Як писав KHARKIV Today, 11 грудня Харківську облраду очолив Артур Товмасян ("Слуга Народа"). До Артура Товмасяна тривалий час головою Харківської облради був Сергій Чернов. У нього було двоє заступників — Віктор Коваленко і Володимир Скоробагач. Як повідомив сам Товмасян, йому потрібно четверо заступників, щоб зосередитися на соціальних питаннях розвитку регіону.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.