Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У справі Кернеса оголосили перерву

Кернес суд
У Київському райсуді Полтави відбулося друге підготовче засідання, проте в ньому оголосили перерву.

Причиною оголошення перерви стали заявлені клопотання захисників обвинувачених.

22 лютого Київський районний суд Полтави оголосив перерву в підготовчому судовому засіданні у кримінальному провадженні, де Харківський міський голова Геннадій Кернес і його охоронці — Віталій Блінніков і Євген Смицький звинувачуються у викраденні та тортурах. Перерву оголошено до 11:00 10 березня.

Як повідомила KHARKIV Today адвокат потерпілих Тетяна Зелькіна, клопотання адвокатів обвинувачених стосувалися незаконності слідчих і процесуальних дій.

"Це скарги, це як озвучування позиції визнати незаконними, неприпустимими різні слідчі і процесуальні дії. Я не можу коментувати, яка мета цих клопотань. Але захист вважає за необхідне їх озвучити, це їх право. Найімовірніше, будуть клопотання (їх досить багато) про визнання незаконними різних слідчих і процесуальних дій, і, найімовірніше, будуть продовжувати їх зачитувати", — пояснила Зелькіна.

На засіданні були адвокати обвинувачених — Лідія Ізовітова і Юлія Плетньова, Олександр Гунченко сьогодні не приїхав. Сторону потерпілих представляла Тетяна Зелькіна, самих потерпілих — Сергія Ряполова і Олександра Кутяніна — не було. Сини Кернеса також не приїхали.

Як писав KHARKIV Today, 29 січня в Київському райсуді Полтави відбулося перше підготовче засідання у справі Геннадія Кернеса і його двох охоронців (засідання відбулося через майже рік). Суд задовольнив право родичів Кернеса про продовження розгляду звинувачення для його реабілітації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із "Блоку Кернеса" обіцяють виганяти депутатів за погану роботу

Нагадаємо, після смерті Геннадія Кернеса один з адвокатів — Олександр Гунченко заявив, що сім'я мера Харкова не хоче закриття справи про тортури, в суді будуть наполягати на реабілітації.

Відзначимо, 31 січня Апеляційний суд Полтави прийняв рішення повернути справу за звинуваченням Кернеса до суду першої інстанції — Київський райсуд Полтави. Таке рішення було прийняте через півтора року розгляду апеляції потерпілих і їх адвоката.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.