Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У спанієля, якого харків'янин побив табуретом, зрослася щелепа. Але забрати його поки не можна

Цуценя здорове і готове до того, щоб його забрали в сім'ю, але віддати його з притулку "Центру поводження з тваринами" не можна: потрібно дочекатися рішення суду.

Цуценя здорове і готове до того, щоб його забрали в сім'ю, але віддати його з притулку "Центру поводження з тваринами" не можна: потрібно дочекатися рішення суду.

Спанієль активний і грайливий, любить сидіти на руках і випрошувати смачненьке. Йому б підійшла сім'я з дітьми від 10 років, повідомила прес-секретар КП "Центр поводження з тваринами" Ольга Голубєва.

"Ще триває слідство, поки ми не можемо прилаштувати собаку ... У нього є всі щеплення. Він може виїхати в новий будинок. Лікування вже не проводять, щелепа зрослася, йому надягали спеціальні знімні конструкції, щоб не проводити операцію, тому що на той момент він просто фізично міг не пережити наркоз. Якщо придивитися, трішки видно, що щось не так, але йому це жити не заважає, вже виросли корінні зуби", — розповіла KHARKIV Today Голубєва.

спаниель

До рішення суду незрозуміло, чи дозволять забрати тварину старим господарям, але його тимчасові опікуни в "Центрі поводження з тваринами" не хочуть цього.

"Якщо чесно, особисто мені і нікому зі співробітників притулку не хотілося б повертати його назад в ту ж сім'ю, як і кішок і морську свинку", — підкреслила прес-секретар КП.

Нагадаємо, 30 березня чоловік  побив цуценя табуретом по голові. Його вилучили до Центру поводження з тваринами, де проводили лікування. Крім спанієля, у господаря вилучили двох кішок і морську свинку. У поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами). Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі. До редакції KHARKIV Today написала співмешканка чоловіка і повідомила, що вона — власниця тварин і хоче повернути їх.

Фото: прес-секретаря КП "Центр поводження з тваринами" Ольги Голубєвої.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.