Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 січня, 2021 - 15:45

У "Слузі Народу" обіцяють подумати над переглядом тарифу на транспортування газу

Фото: Константин Чегринский/KHARKIV Today
Протести не залишили байдужими депутатів Верховної Ради.

У пропрезидентській партії запевнили, що якщо потрібні будуть швидкі рішення, то депутати готові приймати їх в будь-який час.

Фракція "Слуги Народу" готує план антикризових заходів для вирішення проблем, які можуть виникнути через підвищення тарифів. Про це повідомив голова фракції Давид Арахамія.

"Він буде напрацьований і оприлюднений найближчими днями. На завтра запланована нарада з прем'єром, в.о. міністра енергетики, представниками Офісу президента і всіма, кого стосується це питання. Якщо потрібні будуть швидкі рішення — ми готові їх приймати в будь-який час", — написав він у Facebook.

Арахамія уточнив, зараз повинні розібратися з тим, що сталося, наскільки обґрунтоване підвищення і як в цій ситуації захистити людей.

В Офісі президента вже відбулася енергетична нарада. Володимир Зеленський поставив уряду завдання терміново вирішити питання з тарифами на газ для населення.

"Тарифи на газ для населення повинні бути справедливими. Ціна на газ зростає на ринку через погодні умови і з інших причин, які склалися в Європі, і ми не можемо дозволити зростання ціни для наших громадян", — підкреслив глава держави.

На нараді повідомили, що Кабінет Міністрів готує системні рішення з вибудови балансу на енергетичному ринку.

Нагадаємо, 10 січня в Харкові і 13 районах області проходили акції проти підвищення тарифів. Мітингувальники перекривали рух транспорту і протестували під районними державними адміністраціями.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.