Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У перші дні нового року до "швидкої" звернулося вдвічі більше харків'ян

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Якщо у звичайні дні медики отримують по 80 викликів, то в святкові до них зверталися по 200 чоловік.

Харків'яни зверталися до медиків з травмами після вибухів петард і падіння на льоду, ножовими і вогнепальними пораненнями.

У перші дні нового року медики отримували майже по 200 звернень від харків'ян, тоді як в звичайні дні надходить близько 80. Про це повідомив директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта.

"У вихідні був приріст звернень. У першу чергу, внаслідок травм. Це — вибухали петарди, двічі зверталися громадяни з цього приводу. Обійшлося рваними ранами пальців в обох випадках. Були ножові, вогнепальні поранення, використання пневматичної, травматичної зброї. Все це були поодинокі випадки, — сказав Забашта. — Загалом, травм за перші три дні — 31, 1 і 2 — було вдвічі більше, ніж зазвичай. Третього  січня було близько 80 звернень, а в перші три дні — по 160 -170 на добу. Серед них були і травми, отримані через ожеледицю, але найбільше — побутові".

Крім того, у вихідні стався один напад на бригаду "швидкої". Медики отримали виклик на вулицю Пушкінську. Там молодий чоловік погрожував їм ножем. Але бригада вчасно натиснула тривожну кнопку, і прибув наряд поліції.

Як писав KHARKIV Today, в середині грудня на дорогах в Харкові утворилася ожеледиця,травмопункти переповнилися пацієнтами. За добу до медиків зверталися по 300 чоловік.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.