Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У МОН допускають, що не всі класи повернуться за парти після локдауну

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today 
За парти сядуть учні шкіл в регіонах, де ситуація з коронавірусом буде контрольованою.

Тривають консультації з Міністерством охорони здоров'я щодо повернення решти школярів до повноформатного або змішаного навчання.

Після завершення зимового локдауну, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання. Таку форму навчання хочуть ввести і для інших школярів. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в своєму Telegram.

"В областях, де показники захворюваності СOVID-19 будуть контрольованими, буду пставити питання про повернення школярів 9-х та 11-х класів за парти. Є бажання і наміри також відновити повноформатне або змішане навчання для школярів інших класів. Тривають відповідні консультації з міністром охорони здоров'я Максимом Степановим і головним санітарним лікарем Віктором Ляшком", — написав голова МОН.

Шкарлет закликає освітян, учнів та їх батьків дотримуватися карантинних вимог.

Нагадаємо, раніше міністр освіти і науки вважав, що учні 1-4 класів повинні повернутися за парти, старшокласники — навчатися за змішаною формою. При прийнятті рішення буде враховуватися думка фахівців, епідеміологів та лікарів щодо епідемічної ситуації в країні.

Як писав KHARKIV Today, до 25 січня в Україні запровадили зимовий локдаун. До цього часу харківських школярів 1-4 класів відправили на канікули. Школярів 5-11 класів перевели на дистанційне навчання. В області дистанційно навчаються всі учні шкіл.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.